Devalüasyon ve Dolar Depremi Geliyor

Doların düşmesini isteyenlere kötü haber, devalüasyon ve dolar depremi geliyor. Dolar yorumları hakkında farklı görüşler olsa da dolar altın yorumları tek bir noktaya işaret ediyor.

Nisan 18, 2023 - 06:47
Temmuz 23, 2023 - 17:05
 1  64

Doların düşmesini isteyenlere kötü haber, devalüasyon ve dolar depremi geliyor. Dolar yorumları hakkında farklı görüşler olsa da dolar altın yorumları tek bir noktaya işaret ediyor. Herkes dolar neden yükseliyor sorusuna cevap bulmaya çalışıyor. Eski Hazine Bakanı Albayrak maaşınızı dolar olarak mı alıyorsunuz diye sorsa da vatandaşın doları gitti mi? Tabii ki değil. Dolar ne olacak, dolar düşecek mi, dolar ne olacak sorularını her adımda duyuyoruz.

Altınla ilgili yorumları ekonomist Selçuk Geçer yapıyor

Dolar ile ilgili son dakika haberleri çok yakından takip ediliyor. Bu nedenle en çok merak edilen konu ise doların nasıl düşeceği oldu. Dolardan sonra en çok merak edilen bir diğer yatırım aracı da altın oldu. Bu yüzden birçok ekonomist altın yorumunu önemsiyor. Altın önemlidir ve yakından takip edilir. 

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Sosyal Sorunlar Türkiye'nin toplumsal sorunları her yurttaşı yakından ilgilendiren konuların başında geliyor. Çözüm üretmek için birlik ve beraberlik gerekiyor. Ülkemize hizmet etmek ve sorunlara çözüm bulmak için topluluk hareketine katılın.