Selülit Sorunları
Son Hareket:
13 Mart 2016
Katılım:
13 Mart 2016
Mesaj:
0
Alınan Beğeniler:
1
Ödül Puanları:
2

Takipçileri 1

Cinsiyet:
Kadın
Doğumgünü:
Mayıs 26
Şehir:
Bursa
Meslek:
Kozmetik

Selülit Sorunları

New Member, Kadın, Şehir: Bursa

İnsan sağlığına faydalı ürünleri kullanırken, üretirken insana ve doğaya zarar vermeyen, sorunları çözen kaliteli ürünler üretmektir. 13 Mart 2016

Selülit Sorunları üyesinin son etkinliği:
13 Mart 2016
  1. Selülit Sorunları
   Selülit Sorunları
   İnsan sağlığına faydalı ürünleri kullanırken, üretirken insana ve doğaya zarar vermeyen, sorunları çözen kaliteli ürünler üretmektir.
   1. Songül Doğanay bunu beğendi.
   2. Songül Doğanay
    Songül Doğanay
    Sizlerle biraz işim olacak sanırım :)
    19 Nisan 2016
 • Yükleniyor...
 • Yükleniyor...
 • Hakkında

  Cinsiyet:
  Kadın
  Doğumgünü:
  Mayıs 26
  Şehir:
  Bursa
  Meslek:
  Kozmetik
  Dünya inanılmaz bir değişim yaşıyor. Teknoloji baş döndürücü bir hızla gelişiyor. Bu değişim ve gelişim hayatımıza, alışkanlıklarımıza yansıyor. Hayat belki kolaylaşıyor ama inanılmaz yan etkileri ve yepyeni hastalıklar ortaya çıkıyor.

  Bitkiler dünyanın var olduğundan beri hastalıklarına şifa ve sağlık arayan insanoğlunun ilk başvurduğu kaynak olmuştur. Dünya Sağlık Örgütü, hastalıkların iyileştirilmesinde bitkisel tedaviye inananların oranının %80'leri bulduğunu açıklıyor. Özellikle gelişmiş ülkelerde son yıllarda doğal ve organik ürünlerin kullanımında çok büyük bir artış olduğu görülüyor. Bugün tüm dünyada doğallığa ve sadeliğe doğru hızla artan bir ilgi var.

  Amacımız insan sağlığına faydalı olan kullanırken ve üretirken insana ve doğa zarar vermeyen . kullananların sorunlarını çözmeye yönelik en yüksek oranda memnuniyete ulaşmış kaliteli ürünler üretmektir.
  1. Bu kategoride veya üye için gösterilecek hiç ürün yok.
 • Yükleniyor...